Dejna bus – Przewóz osób Warszawa

Dejna Bus – Przewóz osób Warszawa

Przewóz osób WarszawaOrganizacja transportu nie zależnie od okazji, czy jest to wesele, czy mała wycieczka wymaga od nas pewnej wiedzy. Trzeba wiedzieć czego szukamy oraz znać orientacyjne ceny panujące na rynku. Brak tej podstawowej wiedzy może być bardzo kosztowny. Wiele osób szukanie rozpocznie od internetu. Ja również tak zrobiłem. Potrzebowałem małego busa, który przewiezie grupkę moich znajomych z Olsztyna nad nasze polskie morze. Trafiłem na firmę Przewóz Osób Dejna Bus. To firma, która przeważnie obsługuje klientów z Warszawy. Przewóz osób Warszawa to ich podstawowa oferta.

Kilka słów o firmie

Dejna Bus to firma, która swoją siedzibę ma w Niborku Drugim. Od wielu lat specjalizuje się transporcie osobowym. Flota firmy to nowoczesne pojazdy, które posiadają bogate wyposażenie. Długie podróże umili Ci muzyka grająca ze świetnego sprzętu audio. Wysoka temperatura też nie jest problemem, bowiem każdy pojazd posiada klimatyzacje. Na wielki plus zasługują kierowcy, którzy prowadzą wynajęte busy. Duże doświadczenie i odpowiedzialność to cechy, które daje się zauważyć na samym początku.

Super alternatywa

W ostatnie wakacje zorganizowaliśmy, że znajomymi wyjazd nad morze. Niestety okazało się, że liczba osób chętnych na taką przygodę przekroczyła 15 osób a liczba aut, którymi dysponowaliśmy nie była wystarczająca. Trafiłem na stronę przewoźnika Dejna Bus i po pierwszym telefonie już wiedziałem co jak i za ile. Zdecydowaliśmy się na wynajem busa, który jest wstanie pomieścić 18 osób. Dogadaliśmy warunki i miejsce odbioru. Zostało tylko poczekać na dzień wyjazdu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzień przed wyjazdem odebrałem telefon z pytaniem czy wszystko aktualne a następnego dnia punktualnie o 14 czekała na nas bus w wyznaczonym miejscu. Kierowca bardzo miły pan, który pomógł nam poukładać bagaże, a także przekazał zasady jakie będą panować podczas jazdy. Wszystko było proste i zrozumiałe. Kierowca podczas jazdy skupiony był wyłącznie na drodze co wpłynęło pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa. Nim się obejrzałem byliśmy na miejscu. Jeżeli chodzi o mnie serdecznie polecam firmę Dejna Bus. Super sprawa dla ludzi, którzy mają duże grono znajomych i planują wspólny wypad w Polskę.

4.7/5 - (3 votes)

Author: Tomek