Dj na wesele – grupa Eventus z Olsztyna

Grupa Eventus

Dj na wesele w Olsztynie

Zorganizowanie przyjęcia weselnego to ogromne wyzwanie i wielka odpowiedzialność. Od tego, jak będzie zaplanowane, zależy bowiem zadowolenie młodej pary i zaproszonych gości. Dlatego też warto poświęcić nieco więcej czasu na załatwienie kilku podstawowych spraw związanych z weselem, a między innymi wybrać dobrego wodzireja lub didżeja. Dj na wesele w Olsztynie? mam dla was propozycje.

Zadania dla wodzireja

Dobry wodzirej podczas wesela ma ważne zadania do wykonania. Przede wszystkim buduje atmosferę zabawy, zachęca do tańca, zwiększa napięcie i inspiruje. Szczególnie ważne jednak jest to, że pozwala błyszczeć na sali najważniejszej parze wieczoru, a mianowicie państwu młodym. Jego rola nawiązuje do tradycji i historii, dlatego zobowiązuje go do eleganckiego ubioru na tę okoliczność. Zakłada więc frak, dzięki któremu skupia na sobie uwagę w chwilach, kiedy inspiruje gości do weselnych tańców i zabaw. Nie powinien jednak wyróżniać się specjalnie wśród gości, ale może bawić się z nimi czy zainicjować biesiadę przy stołach. Dla podkreślenia charakteru swoich działań warto, by zastosował różne rekwizyty, na przykład kapelusz, perukę czy laskę. Wysoka kultura osobista, wyczucie dobrego smaku i znajomość obyczajów, ale także poczucie humoru to cechy, których nie może brakować wodzirejowi.

Dj na wesele

Zadaniem dj na wesele jest zapewnienie ciekawej i oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim gościom, zarówno młodszym jak i tym starszym. Dlatego jego rolą jest dobór odpowiedniego repertuaru, co jak wiadomo, jest jednym z gwarantów udanego wesela. Jeżeli ktoś woli, może wynająć zespół weselny, jednak wynajęcie dj na wesele ma tę zaletę, że jego repertuar będzie nieporównywalnie większy od repertuaru kapel weselnych.

Gdzie szukać najlepszych – może Olsztyn?

Olsztyn to miasto, gdzie znajdziemy rodzinną firmę Eventus, która właśnie zajmuje się muzyczną i artystyczną obsługą imprez. Duet w składzie dwóch osób ( dj na wesele i wodzirej) to świetny wybór na przyjęcie weselne. To jakby dwa w jednym, bo zadaniem wodzireja jest zabawianie gości i troska o odpowiedni nastrój, natomiast dj wybiera muzykę stosownie do imprezy i jej uczestników.

Eventus - dj na wesele

„Eventus” Wodzirej i DJ Olsztyn
ul. Rybaki 16
10-150 Olsztyn
Telefon: 601-362-602

Co wyróżnia duet z Olsztyna?

Po pierwsze, jeżeli chodzi o ten zespół, trzeba przyznać, że panowie mają wieloletnie doświadczenie i wciąż doskonalą swój warsztat. Jeden z nich świetnie gra na akordeonie, czym idealnie urozmaica imprezy. Drugi perfekcyjnie obsługuje sprzęt nagłaśniający i prezentuje różnorodną muzykę (począwszy od przebojów lat 50, 60, poprzez muzykę lat 80, a na współczesnej skończywszy) zgodnie z oczekiwaniami gości weselnych. W ofercie dobra zabawa (bez sprośnych żartów i poniżających konkursów czy nietrzeźwych prowadzących) i wspólne tańce, zabawy dla dzieci, ciekawe oczepiny. Oferują muzykę na żywo jako dopełnienie zabawy.

Biesiada przy akompaniamencie akordeonu jest bowiem doskonałym uzupełnieniem pracy didżeja. Goście weselni bardzo lubią wspólne śpiewanie przebojów biesiadnych, które pozwala im się zintegrować i zacieśnić nowo nawiązane znajomości. Dysponują profesjonalnym sprzętem, a więc komfortowym nagłośnieniem oraz dekoracyjnym oświetleniem sali, dzięki któremu wywołują odpowiedni nastrój. Dodatkowo używany przez nich mikrofon bezprzewodowy ułatwia pracę wodzirejowi, który jest dobrze słyszalny z każdego miejsca, w którym prowadzi zabawę. Jest to bardzo ważne, aby mógł utrzymać kontakt ze wszystkimi gośćmi. Jak widać zespół z Olsztyna ze wszech miar wart jest uwagi.

3.5/5 - (4 votes)

Author: Tomek