Elektro-Sanit – pompy ciepła i fotowoltaika

Elektro-Sanit

Elektro-Sanit – pewność i profesjonalizm

elektro-sanitElektro-Sanit to rodzinna firma działająca w Olsztynie od 1989 roku. Zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i biznesowych, przede wszystkim w zakresie wykonywania instalacji pomp ciepła. Przedsiębiorstwo zleciło mojej firmie kompleksową obsługę e-marketingową, a mianowicie promowanie produktów i oferty oraz kampanii AdWords.

Współpraca w wyżej wymienionym zakresie przebiegała pomyślnie i bez zarzutów. Otrzymałem niezbędne informacje i dane, co znacząco ułatwiło komunikację pomiędzy naszymi firmami. Elektro-Sanit oddelegowała do kontaktów ze mną swoją przedstawicielkę, Panią Izę Karpińską. To profesjonalna i sympatyczna osoba, dzięki której mogłem bezproblemowo wykonać swoje zadanie.

Odkąd prowadzę działalność gospodarczą, spotkałem się już z wieloma partnerami i klientami. Cieszę się, że pomimo różnych, czasem także negatywnych, doświadczeń z kontrahentami, udaje mi się jeszcze trafić na firmę z rzetelnym podejściem do zlecanych usług. Muszę podkreślić, że przy takich realizacjach bardzo ważna jest dobra komunikacja z drugą stroną, ponieważ w dużej mierze od tego zależy, jaką ofertę będę mógł przygotować. Życzyłbym sobie, żeby wszystkie moje zlecenia wyglądały podobnie.

Strona firmy: http://elektro-sanit.pl/

4.7/5 - (3 votes)

Author: Piotrek