Fogar – Inwentaryzacje budowlane w Olsztynie

Profesjonalne Inwentaryzacje budowlane

fogarWnętrze musi być dopasowane do użytkownika. To podstawowa zasada projektowania domów oraz innych pomieszczeń. Rzecz jasna, ważne są także takie elementy jak design czy dekoracje, ale funkcjonalność jest zdecydowanie kluczowa. Kiedy sam stanąłem przed zadaniem aranżowania wnętrza, wiedziałem, że muszę poradzić się profesjonalisty. Chciałem, żeby ktoś przelał na projekty moje marzenia, upodobania i potrzeby. Na szczęście od razu trafiłem na firmę Fogar, która tego dokonała.

Pracownia projektowa Fogar mieści się w Olsztynie. Oferuje projekty indywidualne, adaptacje projektów oraz inwentaryzacje budowlane i konserwatorskie. Realizacją mojego zlecenia zajmowała się Barbara Machnowska, właścicielka przedsiębiorstwa. To osoba sympatyczna, komunikatywna, a przede wszystkim godna zaufania.

Profesjonalizm

Pani Barbara doskonale wie, jak wyciągnąć z klienta wszystkie jego wyobrażenia na temat wnętrza. Najpierw wykonała pomiary, a następnie skonsultowała się ze mną, dopytała o moje przyzwyczajenia i wymagania. Dopiero na tej podstawie zaplanowała aranżację, z której byłem bardzo zadowolony.

Współpraca z pracownią Fogar układała się na tyle dobrze, że na pewno zwrócę się do Pani Barbary jeszcze raz, gdy będę budował własny dom. Ciekawą alternatywą do tworzenia całego projektu od początku jest adaptacja planów typowych, czyli gotowych, kupionych na przykład przez Internet. Fogar zadba, by dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Warto zwrócić również uwagę na duże doświadczenie oraz wiedzę techniczną, jakimi cechuje się właścicielka firmy. Profesjonalizm jest widoczny na każdym kroku, począwszy od pierwszej rozmowy, po wykonanie zleconej pracy.

Podsumowanie

Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie budowę domu czy aranżację biura, śmiało skontaktujcie się z pracownią Barbary Machnowskiej. To godna polecenia firma, która dba o zadowolenie i komfort klienta.

4/5 - (1 vote)

Author: Tomek