Jaki fotel do biura? Moje top 3 do 3000 zł

Trudno wyobrazić sobie gabinet bez fotela biurowego. Odpowiedni mebel tego typu umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji siedzącej, a co za tym idzie – zapewnia komfortową pracę przy biurku. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, iż wybór dobrze wykonanego fotela biurowego nie jest tak prostym jakby się mogło wydawać. Fotel biurowy powinien być dopasowany do wzrostu i sylwetki osoby, która z niego korzysta. W tym artykule poznasz kilka propozycji dobrych foteli biurowych.

1. Fotel POFIT BS

Model POFIT BS to propozycja dla tych, którzy za swoim biurkiem chcą poczuć się naprawdę komfortowo. Siedząc na fotelu od producenta Grospol można odnieść wrażenie, że jest się w domu a nie w pracy. Nowoczesny i ergonomiczny model został wykonany w taki sposób, aby jego użytkownik przybrał dobrą pozycję kręgosłupa. Ten aspekt zapewnia nie tylko odpowiednio stworzone oparcie, ale również miękki zagłówek, który znacznie wpływa na jakość korzystania z fotela.Warto również zwrócić uwagę na strukturę do siedzenia i oparcia się. Została przygotowana z materiału pozwalającego skórze oddychać podczas siedzenia. Przez ten aspekt korzystanie z fotela będzie komfortowe, nawet wtedy, gdy trzeba spędzić przy biurku kilka czy kilkanaście godzin. Mebel posiada również podłokietniki wykonane z doskonałej jakości materiału. Dzięki ich obecności można w sposób swobodny odpocząć, bez konieczności wstawania z fotela. Model POFIT BS został stworzony z materiałów doskonałej jakości, a dzięki temu będzie skutecznym fotelem, zarówno do domowego biura jak i publicznego miejsca pracy. 

2. Fotel IOO BS

To z kolei propozycja dla tych, którzy nie przepadają za dużymi meblami. Konstrukcja fotela IOO BS jest subtelna w porównaniu do poprzednika. Powierzchnia siedziska została powleczona miękkim materiałem, a sam element posiada odpowiedni kształt. Dzięki temu siedzenie na fotelu jest bardzo wygodne. Mebel został zaprojektowany w taki sposób, by możliwie najlepiej odciążyć kręgosłup podczas użytkowania. Z tego powodu pomiędzy siedziskiem a oparciem znajdziemy przerwę. Samo oparcie wykonane z wygodnego, prześwitującego materiału pozwala oddychać skórze pleców. Fotel jest zwieńczony zagłówkiem, który bez trudu można dopasować do własnego wzrostu. Inne parametry fotela IOO BS można również dostosować do indywidualnych oczekiwań. Ten aspekt sprawia, iż model jest naprawdę interesujący z uwagi na swój uniwersalny charakter.

3. Fotel ERGOHUMAN Plus Elite BT

Model ERGOHUMAN Plus Elite BT stanowi jeden z najbardziej ergonomicznych foteli typu obrotowego. Świadczy o tym nie tylko jego masywny wygląd, który już kojarzy się z wygodą. Fotel został zaprojektowany z myślą o wielogodzinnej pracy przy biurku. Z tego tytułu cechuje się idealnie dopasowanym do odcinka lędźwiowego oparciem, jak również wygodnym siedziskiem, dopasowującym się do budowy i wagi użytkownika. Model umożliwia pełną regulacje podłokietników, zarówno w relacji góra-dół jak i przód-tył. To jednak nie wszystko! Fotel umożliwia także regulacje siedziska, oparcia oraz zagłówka. Dzięki temu z łatwością można dostosować parametry fotelu do indywidualnych oczekiwań. 

Obecnie fotel Ergohuman doczekał się nowszej wersji oznaczonej nr 2, niestety ceny takich foteli oscylują w granicach 2900 zł w sklepie: https://kamilameble.pl/fotele-gabinetowe-do-biurka/4314-fotel-ergohuman-2-elite-bs-black.html

Rate this post

Author: Tomek