M.I.L System – profesjonalne meble

M.I.L System

M.I.L System – meble dla firm i hoteli

Nie tak często zdarza się, że jesteśmy jednocześnie odbiorcami i usługodawcami jednej firmy. Możemy wówczas spojrzeć na jej funkcjonowanie z dwóch różnych stron. Miałem taką okazję w przypadku współpracy z M.I.L System.

Pierwsze spotkanie

Pierwszy raz spotkałem się z M.I.L.-System, kiedy aranżowałem przestrzeń pracy. Interesowały mnie wówczas ergonomiczne i funkcjonalne meble biurowe wykonane z dobrej jakości materiałów. Nie zawiodłem się — wyposażenie dostarczone przez M.I.L.-System prezentuje się elegancko i stanowi wizytówkę mojego biura.  Doceniam również fakt, że zlecenie zostało zrealizowane w terminie.

Drugie spotkanie

Za drugim razem, to ja świadczyłem usługi na rzecz producenta mebli. Zająłem się tworzeniem sklepu internetowego http://hotelpartner24.pl/, którego oferta skierowana jest do hoteli oraz sal konferencyjnych i bankietowych. Na stronie można znaleźć wyposażenie pomieszczeń hotelowych oraz akcesoria potrzebne do zorganizowania profesjonalnej konferencji. Przedstawiciel przedsiębiorstwa, Marcin Kulbacki, okazał się bardzo pomocny, nasza komunikacja przebiegała wzorowo, co przyczyniło się do miłej atmosfery podczas realizowania tego zlecenia. Będę kontynuował tę dobrze zapowiadającą się współpracę.

2/5 - (1 vote)

Author: Piotrek