Pracownia optyczna Bożenna Ławrynowicz

Dobry optyk w Olsztynie

Optyk OlsztynWzrasta odsetek osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem. Obecnie nawet małe dzieci potrafią obsługiwać nowoczesny sprzęt technologiczny, tablety i smartfony. Niemal pewne jest, że taka sytuacja prędzej czy później doprowadzi do problemów ze wzrokiem. Szybkie zauważenie takich dolegliwości i udanie się do dobrego optyka to podstawa późniejszego leczenia. Od wielu lat moim narządem wzroku zajmuje się Pani Bożenna Ławrynowicz i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że dokonałem dobrego wyboru.

Gdzie?

Pracownia optyczna Bożenna Ławrynowicz znajduje się w Olsztynie, ale przyjmuje klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz innych regionów Polski. Optyk oferuje zarówno diagnostykę, jak i wykonanie okularów na zamówienie wraz z pomocą wyboru oprawek. Można liczyć na bogaty asortyment szkieł oraz opraw znanych marek. Gabinet okulistyczny i pracownia optyczna stanowią kompleksową usługę.

Aktualizacja: Niestety salon został zamknięty :/

Opinia

Jestem klientem pracowni optycznej Pani Bożenny już od kilkunastu lat i każdą wizytę bardzo miło wspominam. Początkowo potrzebowałem pomocy w doborze optymalnych szkieł kontaktowych, a później okularów. W obu tych przypadkach mogłem liczyć na profesjonalizm oraz życzliwość pracowników. W salonie panuje miła atmosfera, co szczególnie ważne dla rodziców, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Wizyta dziecka u lekarza wiąże się ze zdenerwowaniem, więc z pewnością pomocne okaże się przyjazne podejście obsługi.

Nie wyobrażam sobie zmiany optyka. Nie dlatego, że jestem przywiązany do pracowni Bożenny Ławrynowicz, ale dlatego, że mam do niej zaufanie, podobnie jak wiele innych osób, o czym świadczą pozytywne opinie oraz pacjenci z całej Polski. Wizyta u okulisty może być stresująca. Nie wiemy, czego się spodziewać, jak przebiega badanie i dobór okularów. W tym przypadku nie ma się jednak czego obwiać — zawsze powita nas życzliwy profesjonalizm.

4.8/5 - (5 votes)

Author: Tomek