Ready4Malta – wyjazdy integracyjne dla firm

Ready4malta – wyjazdy integracyjne dla firm

wyjazdy integracyjne dla firmChyba każdy z nas lubi wakacje. Prawda jest taka, że z wiekiem trudniej nam zaplanować ciekawy wyjazd. Bardzo często idziemy na łatwiznę wybierając jakieś atrakcyjne oferty all inclusive. Nie ma w tym nic złego, jednak wystarczy trochę poszukać, a urlop można spędzić w sposób o wiele ciekawszy niż wylegiwanie się na leżaku. Aktywny wypoczynek to forma wyjazdów, która w ostatnich latach robi w naszym kraju furorę. Ja chcę wam dziś przedstawić firmę, która na aktywnym wypoczynku zna się jak nikt inny. Ofera firmy to wyjazdy integracyjne dla firm ale znajduje się także opcja dla zwykłych osób.

Polka na Malcie

Ready4malta to firma, która została założona przez polkę na Malcie. Pani Marta mieszka na Malcie od 2004 roku. Od zawsze interesowała się sportem. Swoją pasję zamieniła na firmę, która od wielu lat organizuje aktywny wypoczynek na tej pięknej wyspie. Idea, która jej przyświecała to stworzenie ciekawego, a przede wszystkim niedrogiego pakietu wypoczynkowego na który będzie stać każdą osobę, która lubi podróżować. Ten cel udało się zrealizować. Dziś Ready4malta to jeden z liderów wyjazdów incentive i aktywnego wypoczynku.

Wspaniała przygoda

Ja swoją pierwsza podróż obyłem w roku 2015. Byłe zachwycony. Warto zaznaczyć, że nie należę do osób, które przesadnie lubią ćwiczyć jednak forma wyjazdu zaproponowana przed firmę Pani Marty dostosowana jest do osób posiadających różne umiejętności. Osoby mało aktywne będą mogły zobaczyć co daje wysiłek fizyczny i jak można go fajnie wykorzystać, a osoby bardziej doświadczone będą mogły się po prostu sprawdzić. Dodatkowym atutem tego wyjazdu była grupa ludzi, która wzajemnie się wspierała. To naprawdę motywująca rzecz.

Nie tylko sport

Oprócz zajęć sportowych na osoby korzystające z oferty Ready4Malta czekają także bardziej tradycyjne atrakcje turystyczne. Można skorzystać z wycieczki po całej wyspie wraz z instruktorem. Bardzo fajna sprawa bowiem Malta dla wielu polaków to bardzo odległy temat. Fajną atrakcją są także wieczory na plaży. Odpowiednia temperatura powietrza sprawia, że zachód słońca na plaży ogląda się fenomenalnie. Mi zostało tylko polecić wam firmę Ready4Malta i przekonać się czy aktywny wypoczynek to forma wakacji dla was.

5/5 - (3 votes)

Author: Tomek